AUTOMOBILIŲ SUPIRKIMAS VILNIUJE IR KITUOSE LIETUVOS MIESTUOSE
Nenaudojami automobiliai didelė miestų problema ypač Vilniuje. Automobilių pirkimas didmiesčiuose yra dažnas reiškinys, o nenaudojami automobiliai paliekami šaligatviuose ar daugiabučio kieme, taip sukurdami nepatogumus kitiems namo gyventojams. Mes superkame automobilius visoje Lietuvoje. Atvykstame į Jūsų nurodytą miestą (ar rajoną) ir, sudarę sandorį, patys transportuojame automobilį. Dirbame visomis savaitės dienomis, todėl į mus galite kreiptis bet kurią Jums patogią dieną.
NELAUKITE, PARDUOKITE AUTOMOBILĮ DABAR IR NEPRARASKITE JO VERTĖS
Nenaudojamą auto priemonę veikia korozija, taip krenta jos vertė. Jei transporto priemonę laikote garaže kur lauko sąlygos neveikia jos, vis tiek automobilis nuvertėja, nes darosi senesnių metų. Nešvaistykite savo pinigų, skambinkite numeriu +37064553003 ir sužinokite savo auto priemonės vertę dabar arba užpildykite šią formą ir mes susisieksime su Jumis.
AR VERTA PARDAVINĖTI NENAUDOJAMĄ AUTOMOBILĮ PAČIAM?
Žinoma internete pilna skelbimų portalų kur galėsite parduoti savo automobilį. Bet ar kada bandėte skaičiuoti savo sugaištą laiką talpinant skelbimus ir derantis su būsimu pirkėju. Tai atima daug laiko ir jėgų. O ar turite pakankamai patirties nustatyti jo kainą? Mūsų darbuotojai turi ilgametę patirtį automobilių pardavime ir mes galime objektyviai įvertinti jo kainą.
AR VERTA REMONTUOTI AUTOMOBILĮ PARDAVIMUI?
O kam rūpintis daiktu kurio nenaudosite? Žinoma, kad neverta. Mes galime įvertinti remonto išlaidas ir Jums nereikės gaišti laiko remontuojant transporto priemonę. Mes suremontuosime ją ir parduosime už rinkos vertę vietoj Jūsų.

Dokumentų sutvarkymas

Dokumentų sutvarkymas
Neretai norintiems parduoti automobilį kyla daugybė klausimų dėl jo išregistravimo, registravimo, savininko keitimo ir kt. dokumentų. Mes visuomet išrašome automobilio išregistravimui būtinas pažymas ir padedame savo klientams išregistruoti jų automobilius. Žemiau pateikiame atsakymus į keletą dažniausiai kylančių klausimų apie automobilio išregistravimą – registravimą VĮ „Regitroje“
Kokių dokumentų reikia pardavus automobilį ir deklaruojant VĮ „Regitroje“ apie savininko pasikeitimą?
Jums reikia pristatyti į VĮ „Regitrą“ užpildytą pirkimo – pardavimo sutartį su pirkėjo asmens kodu, vardu, pavarde ir parašu. Sutartyje taip pat turi būti nurodyta data, laikas ir vieta bei visi Jūsų automobilio duomenys.
Sutartį į VĮ „Regitrą“ Jums reikia pristatyti per 15 dienų. Nepamirškite su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Kaip utilizuoti automobilį?
Į VĮ „Regitrą“ Jums reikia pristatyti automobilio sunaikinimo pažymėjimą. Privalu pateikti automobilio registracijos liudijimą ir valstybinius numerius jei nėra prarasti. Nepamirškite su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Ką daryti, jei automobilis registruotas įmonės vardu?
Jums reikia į VĮ „Regitrą“ pristatyti pirkimo – pardavimo sutartį arba automobilio utilizacijos pažymą. Tai turi padaryti  įgaliotas asmuo arba įmonės vadovas. Su savimi būtina turėti savo asmens dokumentą ir įmonės antspaudą.

Ką daryti, jei automobilis tinka tik metalo laužui?
Tokios būklės automobilį galėsite išregistruoti į VĮ „Regitrą“ pristatę pirkimo – pardavimo sutartį arba automobilio sunaikinimo pažymėjimą.

Kas gali išregistruoti automobilį?
Automobilį gali išregistruoti tik savo asmens dokumentą parodęs savininkas, kurio vardas ir pavardė įrašyti automobilio techniniame pase. Jei minėtas asmuo neturi galimybės nuvažiuoti į VĮ „Regitrą“ – tai gali padaryti įgaliotas asmuo. Įgaliojimas turėtų būti patvirtintas notaro (Lietuvoje veikiančių notarų biurų sąrašo nuoroda).
+37064553003  PASKAMBINKITE MUMS ir mes nedelsiant pasirūpinsime Jūsų automobiliu!

KAIP PARDUOTI AUTOMOBILĮ

Tikriausiai atkreipėte dėmesį, kad Lietuvoje jau kurį laiką egzistuoja įmonės, kurios iš savininkų perka automobilius, kurie yra naudoti ir eksploatacijai jau nebetinkami. Tačiau ar tai pati tinkamiausia išeitis norintiems atsikratyti nenaudojamos transporto priemonės?
Parduokite nenaudojamą automobilį mums.
Nebenaudojamą transporto priemonę apsimoka parduoti mums, nes:
•    dirbame greitai, automobilį paprastai paimame jau po dienos ar dviejų nuo Jūsų skambučio;
•    dirbame visoje Lietuvoje;
•    jei gyvenate daugiabutyje, senas automobilis nebeerzins jūsų kaimynų ir neterš kiemo;
•    neprarasite pinigų, kadangi stovėdamas automobilis dar labiau nuvertėja, ima rūdyti ir kt.;
•    pasirūpinsime dokumentais, išrašysime pažymą, kurios reikia išregistruojant automobilį;
•    išsivešime automobilį patys, todėl visai nesvarbu, ar jis važiuojantis, ar nebe;
•    pasiūlysime Jums patrauklią sumą;
•    atsiskaitysime iš karto.
SENAS AUTOMOBILIS – Į METALO LAUŽĄ?
Vienas populiaresnių būdų atsikratyti seno automobilio – nugabenti jį į artimiausią supirktuvę. Vienintelis pliusas – kad mašinos atsikratysite gana greitai. Tačiau minusų kur kas daugiau: teks automobilį išregistruoti, tvarkyti visą šūsnį dokumentų ir kt. Antra, suma, kurią gausite už į metalo supirktuvę priduotą automobilį, tikriausiai Jūsų netenkins. Paprastai už lengvąsias mašinas supirktuvėje mokama vos apie 300 litų. Nuo bendro automobilio dar atskaitoma apie 200 kg, turint omenyje, kad būtent tiek svers detalės, pagamintos ne iš metalų – sėdynės, vidaus apdailos detalės ir kt. Šiuo atveju automobilį verta parduoti tik tada, kai visos detalės išimtos ir realizuotos, o nepanaudotas likęs tik vienintelis metalinis transporto priemonės korpusas.

PARDUODAME AUTOMOBILĮ DALIMIS
Dažnai žmonės perka automobilius dalimis. Kitaip tariant, pasistato mašiną garaže, į visur, kur tik galima, į internetą ir į laikraščius įdeda skelbimus, kad parduoda automobilį dalimis ir laukia interesantų skambučių. Kol automobilis dar turės visas dalis, skambučių sulauksite, bet kai parduosite vos kelias ar keliolika pačių einamiausių detalių, visa kita stovėti gali mėnesių mėnesiais. Koks rezultatas? Sugaišite daug laiko dėdami skelbimus, juos nuolat atnaujindami, reikės automobilį ardyti, teks ieškoti vietos, kur ardomąją transporto priemonę laikyti, galbūt net prireiks nuomotis garažą – vien nuotoliai: tiek laiko, tiek ir pinigų atžvilgiu. Vienintelis čia dar įmanomas variantas: jei turite draugų ar pažįstamų, kurie dirba taip vadinamuose auto laužynuose, paprašykite jų, kad priglaustų jūsų automobilį ir detales bandytų pardavinėti jie. Paprastai auto laužynai sulaukia didesnio klientų ir interesantų antplūdžio, tad verslas ten sukasi kur kas greičiau. Visgi verčiau seno automobilio atsikratykite vienu ypu: nepatirsite didesnių nepatogumų ir nuostolių.
Taigi gerai pagalvokite, kaip pasielgti būtų teisingiausia. Jei susidomėjote, netrukus skambinkite įmonei, kuri perka automobilius. Mūsų telefono numeris +37064553003